Nowoczesne strony internetowe

Promuj swój biznes, pozyskuj nowych klientów i rozwijaj swoją firmę dzięki funkcjonalnej i estetycznej stronie WWW. Stworzymy ją specjalnie dla Ciebie w zgodzie z potrzebami Twojego biznesu.

cut-off

W dzisiejszym świecie zdominowanym przez internet witryna internetowa to podstawa. Spełnia ona wiele ważnych funkcji. Dobrze przygotowana strona reprezentuje Twoją markę i udziela wszelkich istotnych informacji potencjalnym klientom, co bezpośrednio wpływa na kształtowanie wizerunku i pozostawanie w świadomości odbiorcy. Odpowiedni design przyciąga uwagę i pomaga zwiększać ilość zapytań, przekładając się na wzrost sprzedaży . Twoje miejsce w sieci jest dostępne przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu – promuje Twój biznes, nawet gdy śpisz.

strony-internetowe

System CMS

System CMS – oparty o WordPress, Drupal, Joomlę lub zaprojektowany indywidualnie według Twoich potrzeb. To “centrum dowodzenia” stroną pozwalający aktualizować treści, dodawać zdjęcia i zarządzać contentem.

systemy CMS

Indywidualny projekt graficzny

Nie korzystamy z szablonów. Wygląd Twojej strony przygotujemy w zgodzie z Twoimi wytycznymi, a także trendami branżowymi i nowoczesnymi praktykami tworzenia witryn internetowych.

systemy CMS

Wsparcie techniczne

Wyjaśniamy wątpliwości, odpowiadamy na pytania, pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań, dzielimy się wiedzą. W razie problemów szybko naprawiamy usterki.

systemy CMS
systemy CMS

Do każdej witryny podpinamy skrypty śledzące zdarzenia na stronie (kliknięcia, uzupełnienia formularzy itp.), co pozwala obserwować statystyki zachowań klientów i na bieżąco ulepszać produkt.

Narzędzia analityczne

systemy CMS

Zapewniamy hosting, domenę, instalację projektu – o nic nie musisz się martwić. Po wdrożeniu nauczymy Cię, jak korzystać ze strony i systemu CMS. Pomożemy również w kampaniach

Kompleksowe wdrożenie

Prosta witryna prezentująca konkretny produkt lub usługę. Jest częścią kampanii reklamowych , a jej główny cel to pozyskiwanie leadów, czyli zapytań o ofertę.

Główne miejsce w sieci prezentujące Twoją firmę oraz szczegóły oferty . Projektujemy ją z myślą o Twoich potencjalnych klientach, charakterze branży, w której się poruszasz oraz cechach oferowanych produktów lub usług.

Witryna internetowa służąca do prowadzenia działalności e-commerce , czyli sprzedaży produktów w internecie. Oparta na systemach takich jak WooCommerce, Prestashop, Shoper czy Magento.

Strona poszerzona o specjalne funkcje pozwalające między innymi umawiać wizyty, rezerwować bilety czy pokoje . Szczególnie użyteczna w branży turystycznej czy w firmach związanych ze zdrowiem i urodą, ale nie tylko.

Rozbudowana witryna gromadząca dużą ilość treści – newsy, zdjęcia, klipy video oraz komentarze odwiedzających . To przede wszystkim serwisy informacyjne i tematyczne.

Do tej grupy należą między innymi portale społecznościowe, porównywarki cen, kalkulatory i wiele innych. Głównym zadaniem aplikacji jest gromadzenie i przetwarzanie dużej ilości danych.

ZA DARMO WYCENIMY TWÓJ PROJEKT I DORADZIMY KONKRETNE ROZWIĄZANIE

Profesjonalna strona internetowa to inwestycja. Opowiedz nam, czego potrzebujesz. Pomożemy Ci rozwijać Twój biznes.

Zamów bezpłatną wycenę
P4 Łaziska 1

Obecnie ponad połowa ruchu na stronach internetowych pochodzi z urządzeń mobilnych. Responsywność to projektowanie witryn w taki sposób, aby wyglądały dobrze na każdym urządzeniu. Ich funkcjonalność pozostaje bez zmian. Układ elementów dostosowuje się do rozmiaru ekranu oraz sposobu, w jaki przegląda się strony na konkretnym urządzeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność, że użytkownicy mobilni odwiedzający Twoją stronę internetową będą mogli wygodnie z niej korzystać.

P4 Łaziska 2

Analityka to klucz do zrozumienia potrzeb klienta i ulepszania wszelkich procesów związanych z funkcjonowaniem biznesu. Korzystamy z Google Analytics, Google Search Console, Facebook Pixel, HotJar i wielu innych narzędzi, również tych tworzonych bezpośrednio przez nas. One dostarczają nam statystyki, na podstawie których ulepszamy proces pozyskiwania klientów – optymalizujemy kampanie reklamowe i dostosowujemy witryny internetowe tak, aby jeszcze lepiej promować Twój biznes.

P4 Łaziska 3

Stawiamy na proste CMSy, czyli systemy zarządzania treścią. CMS to panel administracyjny strony internetowej pozwalający dodawać, usuwać i edytować content pojawiający się na ekranie odwiedzającego Twoją witrynę. W szybki i prosty sposób dodasz artykuł na Twój firmowy blog, który zilustrujesz zdjęciami i materiałami video. Myślisz, że to skomplikowane? Nie martw się. Stworzymy CMS dopasowany do Twoich potrzeb. Będzie on prosty w obsłudze i da Ci dużo możliwości. Nauczymy Cię, jak z niego korzystać, a jeżeli napotkasz trudności – z chęcią pomożemy Ci się z nimi uporać.

Co mówią o nas nasi klienci?

svg-cutoff svg-cutoff
svg-cutoff svg-cutoff

Zobacz więcej

Opinie