Kim jesteśmy?

cut

Od lat pracujemy w branży IT przy dużych projektach międzynarodowych. Nie raz spotykaliśmy się jako freelancerzy przy okazji różnych zleceń. Po kilku latach wspólnej pracy doszliśmy do wniosku, że mamy podobną wizję tego, jak powinno się budować wizerunek firm w internecie.

Tak narodził się pomysł na Webified

Był to styczeń 2016 roku. Naszą ideą było stworzenie miejsca, w którym każdy przedsiębiorca odnajdzie usługi pomagające mu zaistnieć w sieci. Celem była kompleksowa obsługa na wielu różnych poziomach – graficznym, programistycznym i marketingowym. Niezależnie od tego, czy nasz klient zaczyna tworzyć swoją markę, czy ma już doświadczenie w biznesie – stawiamy na indywidualne podejście, dbałość o szczegóły i wsparcie techniczne.

Od początku mieliśmy dobre zaplecze, aby zapewnić wysoką jakość i wszechstronność naszych usług – Kamil to doświadczony programista, Wojtek od lat zajmuje się projektowaniem graficznym. W ciągu 3 lat zbudowaliśmy wykwalifikowany zespół pracujący nad obsługą naszych klientów. Stawiamy na ludzi doświadczonych, o szerokich kompetencjach, abyśmy mogli spełniać misję naszej firmy i dostarczać produkty na miarę potrzeb każdego biznesu.

Dziś możemy z całą pewnością stwierdzić, że Webified spełnia potrzeby wielu firm na różnych etapach ich istnienia. Od raczkujących biznesów po liderów rynku, tworzymy produkty szyte na miarę wymagań każdego klienta. Tobie też możemy pomóc – napisz, czego potrzebujesz, a my pomożemy Ci zaistnieć w sieci.

Team